Start arrow Budynki
Budynki
Statek kosmiczny w Brnie Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
reynaers terminal brno
W największym mieście Moraw znajduje się jeden z najnowocześniejszych i najciekawszych architektonicznie portów lotniczych Europy. Ten przypominający statek kosmiczny budynek nie powstałby bez zastosowania nowatorskich rozwiązań z aluminium firmy Reynaers, wiodącego europejskiego dostawcy wysokiej klasy systemów aluminiowych.

Zaprojektowany przez Petra Parolka, budynek odlotów w porcie lotniczym Tuřany, otwiera nowy rozdział w historii czeskiej architektury. Futurystyczny terminal to prawdziwy przełom w zabudowie Brna, w którym cała dwudziestowieczna architektura miasta przybrała styl funkcjonalistyczny.
Samo lotnisko zostało zbudowane w latach 50-tych, ale do końca lat 90-tych niewiele się na nim działo. W 2004 roku nowym właścicielem lotniska Tuřany został Region Morawy Południowe. Rok później uruchomiono tu regularne połączenia z Londynem, Monachium
i Pragą, a liczba obsługiwanych pasażerów szybko przekroczyła 300.000 osób rocznie. Istniejący budynek portu lotniczego przekształcono w halę przylotów, postanawiając wybudować bardziej reprezentacyjny terminal odlotów.
Czytaj całość
 
Metamorfoza warszawskiego Mokotowa - Marynarska Business Park Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
reynaers marynarska businesspark Warszawski Mokotów jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic stolicy. Przoduje w rankingach popularności pod względem najchętniej wybieranych dzielnic do mieszkania. Jest również w ścisłej czołówce, jeśli chodzi
o koncentrację budynków biznesowych. Tam też powstał nowoczesny, otoczony zielenią kompleks biurowy Marynarska Business Park, do którego Reynaers Polska dostarczył zintegrowane systemy aluminiowe.
Czytaj całość
 
Arkady Wrocławskie - brama współczesnego Wrocławia Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Reynaers - Arkady_wrocławskie Polskie miasta coraz częściej przechodzą proces gruntownej modernizacji – powstaje wiele nowoczesnych świadomych inwestycji – wizytówek miast, które nie tylko znakomicie komponują się z otoczeniem, ale także odpowiadają współczesnym trendom w architekturze. Takie właśnie są Arkady Wrocławskie – jedna z największych komercyjnych inwestycji Wrocławia, zaprojektowana przy wykorzystaniu technologii firmy Reynaers Aluminium, czołowego dostawcy zintegrowanych systemów aluminiowych.
Czytaj całość
 
Kanyon: nowoczesne zakupy na starych zasadach Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Kanyon Istambul Istambuł, jedyne miasto na świecie położone na dwóch kontynentach, kojarzy się ze wspaniałymi tureckimi bazarami pełnymi tajemniczych zakamarków. Jednak to w tej metropolii Turcji powstało nowoczesne centrum handlowe Kanyon, które przeobraża urbanistyczny krajobraz miasta. Inwestycja została wykonana przy użyciu profili aluminiowych firmy Reynaers, wiodącego europejskiego dostawcy wysokiej jakości systemów aluminiowych.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 19 - 22 z 22
Budowa-Info
Start
Technologie budowlane
Budynki
Wnętrza
Wydarzenia
Architekci
Szukaj
Napisz do nas