Budowa loftów Woroniczna Qbik zbliża się do końca. Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
ghelamco_qbik_ul_woronicza_640.jpg Warszawska inwestycja dobiega do końca, już wszystkie kondygnacje zostały wybudowane. Kompleks przykryty jest około 5 000 m2 płyt stropowych, a na budowę zużyto 35 550 m3 betonu. W marcu rozpoczną się prace elewacyjne, a przyszli lokatorzy wprowadzą się do swoich apartamentów w przyszłym roku.

Budowa Woronicza Qbik rozpoczęła się w styczniu 2010 roku. Zaprojektowano 350 lokali w tym 163 to mieszkania dwupoziomowe i 183 jednopoziomowe. Piętrowe, wysokie na prawie 6 m mieszkania dają niespotykane możliwości aranżacyjne i stanowią prawie nieograniczone pole dla aranżacji wnętrz.
Lofty trafią do właścicieli w stanie deweloperskim, z możliwościa opcjonalnych wykończeń. Oferta zawierać będzie projekty aranżacji wnętrz. Zgodnie z założeniami wszystkie lokale Woronicza Qbik charakteryzować będzie -przestrzeń, duże okna (nawet do 6 metrów wysokości w mieszkaniach dwupoziomowych) i proste formy.

Inwestycja Ghelamco Poland łączy w sobie oryginalną architekturę z wysokim komfortem i standardem zapewnianym przez nowoczesne budownictwo.

Stylistyka Woronicza Qbik dostosowana jest do współczesnego wizerunku dzielnicy Mokotów. Zachowuje industrialny charakter i jednocześnie koresponduje z budynkami, które powstały w okolicy w ostatnich latach. W marcu tego roku rozpoczną się prace nad montażem szklanej elewacji budynku.  Stanie się ona wizytówką Woronicza Qbik, a całość znakomicie wkomponuje się w krajobraz zabudowę postindustrialnego Mokotowa - zapowiada Jeroen van der Toolen, dyrektor zarządzający Ghelamco na Europę Środkowo-Wschodnią.

Kompleks na warszawskim Mokotowie złożony jest
z czterech budynków o różnych wysokościach
(od 6 do 11 pięter). Między budynkami powstanie zaciszne, funkcjonalne, urządzone ze smakiem patio
z bezpiecznym placem zabaw dla dzieci,. Wypełniony zielenią teren zostanie przystosowany do różnorodnych potrzeb mieszkańców. W znajdującym się na patio przeszklonym sześcianie znajdzie się fitness i siłownia. Poza tym na parterze rezydencji, od ulicy Racjonalizacji
i Woronicza, powstaną kawiarnie,  restauracje i punkty handlowo - usługowe
Ogromną zaletą Woronicza Qbik jest lokalizacja. Mokotów jest znakomicie skomunikowany z pozostałymi dzielnicami stolicy i cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony poszukujących mieszkań. W okolicy znajdują się liczne przystanki tramwajowe i autobusowe, a niedaleko stacja warszawskiego metra Wierzbno. Doskonała sieć komunikacyjna, bliskość przedszkoli, szkół i Galerii Mokotów przyczyniają się do zwiększenia komfortu przyszłych mieszkańców.

Poza różnorodnymi udogodnieniami, właściciele lokali na Woronicza mogą czuć się również bezpiecznie. Osiedle posiadać będzie 24h ochronę przez 7 dni w tygodniu, rozbudowany system kamer oraz video domofony w lokalach, a mieszkańcy zostaną wyposażeni w karty dostępu. Kolejne etapy prac na Woronicza Qbik ruszą zgodnie z harmonogramem, a efektowna konstrukcja w 2012 r. stanie się charakterystycznym elementem Mokotowa.

Więcej na:  www.woroniczaqbik.pl


O Ghelamco Poland

Ghelamco Poland to jeden z największych deweloperów i generalnych wykonawców działających na polskim rynku nieruchomości. Firma specjalizuje się w dostarczaniu  nowoczesnych powierzchni biurowych
i magazynowych, a od 2008 roku także mieszkań pod marką Ghelamco Residential.  Przez 20 lat, oddając do użytku ponad 365 000 m2 biur i magazynów, firma zdobyła reputację dewelopera, który zapewnia terminowość oraz wysoką jakość realizowanych inwestycji.

W 2008 r. Ghelamco po raz trzeci z rzędu otrzymało tytuł Dewelopera Roku (poprzednio w latach 2006 i 2007), posiada także tytuł Dewelopera Roku w Europie Centralno–Wschodniej (za 2006 r.).  Liczne nagrody zdobyły także projekty firmy, takie jak: Marynarska Business Park, Zaułek Piękna czy Crown Investments.

Ghelamco Polska jest częścią grupy Ghelamco powstałej w Belgii w 1985 r. Firma jest jednym z największych deweloperów działających  w Belgii, Polsce, Holandii, Francji, na Ukrainie i w Rosji.

 
następny artykuł »
Budowa-Info
Start
Technologie budowlane
Budynki
Wnętrza
Wydarzenia
Architekci
Szukaj
Napisz do nas
Inspiracje
Ogrody zimowe
Archiwum
Logowanie

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
Kolporter RSS