SITAG WAVE - Rewolucja na rynku mebli biurowych Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
wave_1_poziom.jpg
Coraz więcej osób pracuje dziś przy biurku przed komputerem. Skutki niewłaściwego wielogodzinnego siedzenia znane są powszechnie. To nie tylko bóle pleców czy głowy, ale także związane z nimi trudności z zasypianiem. Ceniona na rynku mebli biurowych firma SITAG opracowała nowy rewolucyjny model fotela. WAVE zapewniając pełną dynamikę siedzenia poprzez automatyczne dostosowanie się do swojego użytkownika, odciąża mięśnie pleców, ud i bioder.

wave_2_male.jpgNowe siedzisko firmy SITAG to rewolucja w sposobie i estetyce siedzenia. Innowacyjny fotel czyta nasze ciało, rozumie potrzeby, ale równocześnie podpowiada nam jak siedzieć. WAVE inteligentnie dopasowuje się do sylwetki i ruchów użytkownika. Automatycznie pilnuje także utrzymania odpowiedniej postawy podczas wielogodzinnego siedzenia. 

Dzięki innowacyjnemu systemowi SITAG SPRING - MOTION, powierzchnia siedziska dostosowuje się do każdej zmiany pozycji ciała użytkownika. Bez konieczności najmniejszej regulacji następuje odciążenie ud, miednicy i bioder nawet podczas wielogodzinnego siedzenia. Fotel WAVE działa jak indywidualny trener wymuszający na użytkowniku przyjęcie właściwej postawy.

WAVE dba także o mocny kręgosłup. Elastyczność oparcia osiągnięta dzięki systemowi SITAG FLOW – TEC pozwala na dostosowanie fotela do nacisku pleców i ruchów górnej części tułowia bez konieczności jakichkolwiek ustawień. Mięśnie pleców pozostają cały czas podparte i wzmocnione przy zachowaniu całkowitej swobody i dynamiki siedzenia. W każdej pozycji ażurowe żebra zapewniają właściwe podparcie dla kręgosłupa. Fotel podąża za ruchami użytkownika, wywołując uczucie unoszenia przez niewidzialne ręce.

WAVE to oryginalność połączona z odrobiną klasyki. Forma fotela przewiduje dwa warianty oparcia: z ażurowymi elementami podkreślającymi oryginalny design, oraz z pełnym oparciem dla tradycjonalistów. Innowacyjna forma i najwyższa jakość produktu zostały już uhonorowane prestiżową nagrodą Red Dot Design Award - winner 2009, jednego z najważniejszych konkursów wzorniczych na świecie.


SITAG to marka będąca symbolem ergonomicznych foteli biurowych o wytyczającym nowe kierunki europejskim designie. Formy siedzenia są niezaprzeczalną wizytówką niejednej firmy. Dzięki nim biuro staje się miejscem podkreślania własnego stylu. Misję marki odzwierciedla teraz nowe logo. Wraz z nim SITAG rozpoczyna etap poszukiwania stylu w formach siedzenia.

SITAG Formy Siedzenia Sp. z o.o.
ul. Słowackiego 14, 62-020 Swarzędz
tel. + 48 61 817 33 63
fax + 48 61 651 52 89
www.sitag.pl

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Budowa-Info
Start
Technologie budowlane
Budynki
Wnętrza
Wydarzenia
Architekci
Szukaj
Napisz do nas
Inspiracje
Ogrody zimowe
Archiwum
Logowanie

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
Kolporter RSS