Start arrow Technologie budowlane arrow Narzędzia budowlane arrow Nowość w ofercie Stanley - klucze imbusowe T-HANDLE
Nowość w ofercie Stanley - klucze imbusowe T-HANDLE Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
wielofunkcyjny_zestaw_kluczy_szesciokatnych_stanley.jpgFirma Stanley wprowadziła do swojej oferty nowość. W sprzedaży znalazły się klucze imbusowe z ergonomiczną rękojeścią typu T-HANDLE.
 
Nowe modele kluczy imbusowych to propozycja polecana przez firmę Stanley, producenta wysokiej jakości narzędzi ręcznych. Klucze wyposażono w ergonomiczny uchwyt typu T-HANDLE, który zapewnia wygodną pracę zarówno krótką, jak i długą końcówką. Materiał, z którego wykonano rękojeść, zapobiega ślizganiu się dłoni, a jej kształt umożliwia pewny chwyt.

Nowe sześciokątne klucze Stanley wykonano z trwałej stali krzemowej. Dostępne są one w trzech wersjach – ze zwykłą końcówką, z końcówką kulistą i z końcówką Torx. Zastosowanie kulistej końcówki umożliwia pracę kluczem odchylonym od osi śruby o kąt nawet 300. Jest to szczególnie przydatne podczas remontów nowoczesnych mechanizmów o bardzo zagęszczonej ilości elementów. Trzpień modelu z końcówką zwykłą i kulistą posiada polerowaną powierzchnię fosforanową, natomiast klucz z końcówką Torx pokryto trwałą powłoką chromowo-matową zabezpieczającą przed korozją.

Klucz imbusowy Stanley T-HANDLE
Rozmiar:
- końcówka zwykła – od 2,5 do 10 mm
- końcówka kulista – od 4 do 10 mm
- końcówka Torx – od T6 do T50
Sugerowana cena detaliczna: 27,00 zł (6 mm)

Wśród wielu propozycji firma Stanley posiada w swojej ofercie również wielofunkcyjny zestaw kluczy sześciokątnych z półkolistymi końcówkami. W komplecie znajduje się 9 kluczy dostępnych w najbardziej popularnych rozmiarach – 1,5; 2; 2,5; 3; 4; 5; 6; 8 oraz 10 milimetrów. Zestaw wyposażony został w organizer kluczy i rękojeść umożliwiającą  używanie każdego z rozmiarów klucza w pozycji I, T lub L, dzięki czemu praca wymaga mniejszego wysiłku i jest efektywniejsza. Półkulista końcówka klucza zapewnia jego większą trwałość w porównaniu z tradycyjnymi kluczami z końcówką kulistą.

Wielofunkcyjny zestaw kluczy sześciokątnych Stanley
Sugerowana cena detaliczna: 95,00 zł

Produkty firmy Stanley dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych
i marketach budowlanych na terenie całego kraju.

Informacje o firmie Stanley
Stanley (The Stanley Works, Inc.) to światowy lider technologiczny w dziedzinie produkcji narzędzi ręcznych. Firma powstała ponad 160 lat temu (1843 r.) w Stanach Zjednoczonych. Od około 1920 roku marka STANLEY jest znana na wszystkich kontynentach i należy dziś do najbardziej popularnych znaków firmowych świata. Od ponad 36 lat The Stanley Works jest notowany na giełdzie w Nowym Jorku.

W wyniku ciągłego rozszerzania i różnicowania asortymentu, The Stanley Works posiada w swojej ofercie już kilkadziesiąt tysięcy produktów. W 2006 r. pozycja rynkowa Stanley’a na świecie została dodatkowo wzmocniona przez przejęcie firmy Facom – dostawcę wysokiej jakości narzędzi dla przemysłu. W wyniku tego połączenia powstała największa grupa narzędziowa na świecie, oferująca produkty dla bardzo zróżnicowanych grup konsumentów. Produkty marki Stanley adresowane są do specjalistów z sektora budowlanego i majsterkowiczów, zaś Facom do profesjonalistów sektora przemysłowego i motoryzacyjnego.

W Polsce firma Stanley jest reprezentowana przez Stanley Sales and Marketing Poland. Pierwsze przedstawicielstwo handlowe firmy Stanley w Polsce rozpoczęło swoją działalność 15 lat temu. Od 1992 roku we Wrocławiu działa natomiast fabryka Stanley Fastening Systems Poland, produkująca elementy złączne dla Stanley Bostitch. Obecnie fabryka Stanley Fastening Systems Poland sp. z o.o. zatrudnia około 300 pracowników i produkuje ponad 15 miliardów gwoździ rocznie. Jest to największa tego typu fabryka firmy Stanley na świecie.
www.stanleyworks.pl
 
 
następny artykuł »
Budowa-Info
Start
Technologie budowlane
Budynki
Wnętrza
Wydarzenia
Architekci
Szukaj
Napisz do nas