Maluchy bezpieczne w łazience Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
wedi_bambino.jpg Wedi Polska – producent specjalistycznych materiałów do wykańczania i aranżacji łazienek – zakończył kolejne inwestycje: montaż kabin sanitarnych w przedszkolach nr 4 w Chrzanowie i nr 28 w Krakowie, które zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o potrzebach i bezpieczeństwie najmłodszych. Seria kabin  Bambino dostosowana jest do wzrostu dzieci a zastosowane w niej zabezpieczenia dodatkowo chronią przed wypadkami i urazami.
 
Na wracające z wakacji dzieciaki czekała miła niespodzianka. To kabiny sanitarne wedi Bambino, które nadają przedszkolnym łazienkom sympatyczny wygląd a przede wszystkim umożliwiają naszym pociechom bezpieczne z nich korzystanie. Seria wyposażona jest w okrągłe uchwyty zabezpieczone dodatkowo gumowym odbojnikiem oraz samozamykające zawiasy z regulacją siły domykania. Przy otworach drzwiowych zainstalowano szerokie gumowe uszczelki, dzięki którym dzieci nie przytrzasną sobie palców. Powierzchnię ścianek kabin łatwo utrzymać jest w czystości a wszystkie elementy wykonane z tworzywa spełniają wymagane normy higieniczne (Atest Higieniczny PZH).
 
wedi_bambino2_tn.jpg Wysokość zabudowy kabin Bambino dostosowana jest do wzrostu młodych użytkowników (od 1,4 m, w tym 15 cm prześwitu) dzięki czemu  możliwa jest kontrola ze strony osoby dorosłej. Nóżki systemowe, mocujące kabiny do posadzki, osłonięte są ruchomą rozetką maskującą, którą w razie potrzeby można podnosić. Dzięki temu w łazienkach dla najmłodszych łatwiej zapewnić czystość i higienę.    
 
Coraz więcej placówek wychowawczych decyduje się na montaż kabin spełniających najwyższe standardy. Ostatnie inwestycje związane z serią Bambino firma wedi Polska realizowała w przedszkolach w Rząsce (ul. Krakowska), w Jawiszowicach (ul. Gałczyńskiego) w Wieliczce (ul.Limanowskiego) i w Krakowie – przedszkole przy ulicy   Rajskiej.
 
O wedi Polska
Wedi Polska to producent specjalistycznych materiałów budowlanych do aranżacji i wykańczania łazienek, pomieszczeń wellness oraz obiektów SPA. Jest częścią wedi GmbH z siedzibą w Emsdetten w Niemczech, która posiada swoje oddziały w kilkudziesięciu krajach na całym świecie. Podstawowym produktem wedi jest wodoodporna płyta budowlana, która dzięki swoim właściwościom i prostej obróbce umożliwia swobodne kształtowanie wszelkich pomieszczeń o podwyższonej wilgotności. Na bazie płyty wedi oferowane są nieszablonowe rozwiązania natrysków, wanny oraz elementy montażowe dla łaźni parowych i pomieszczeń odnowy biologicznej. Wedi Polska jest również cenionym wykonawcą prestiżowych obiektów SPA w hotelach i basenach (m.in. Aquapark w Zakopanem, Rezydencja Prezydenta RP w Wiśle) oraz systemów kabin sanitarnych w budynkach użyteczności publicznej. Więcej informacji o firmie można znaleźć pod adresem: www.wedi.pl

Dodatkowe informacje:

Marek Sowula, Specjalista ds. PR, tel. 501009007, 12/3984250, marek@prsolutions.pl

Hanna Krzyżanowska, Specjalista ds. PR, tel. 606650391, 12/3984250, hanna.krzyzanowska@prsolutions.pl
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Budowa-Info
Start
Technologie budowlane
Budynki
Wnętrza
Wydarzenia
Projekty domów
Szukaj
Napisz do nas
Inspiracje
Ogrody zimowe
Archiwum
Logowanie

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
Kolporter RSS