Nowy salon Sanitec KOŁO zaprasza na zakupy! Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
uroczystosc_otwarcia_salonu_lazienek_kolo_w_krakowie_tn.jpgJeżeli właśnie przeprowadzasz remont swojej łazienki i szukasz odpowiednich produktów do jej wyposażenia, warto odwiedzić otwarty niedawno w Krakowie (największy w Polsce) salon łazienkowy firmy Koło. To ponad 850 metrów ekspozycji najnowszych rozwiązań łazienkowych, a także miejsce, gdzie oprócz inspiracji, można uzyskać darmową pomoc architekta. Ponadto goście salonu mogą obejrzeć wystawę fotografii nagrodzonych w konkursie „Źródła inspiracji: Wodna pasja”.

Nowy Salon Łazienek KOŁO w Krakowie mieści się na powierzchni aż 850 m2! Klienci dostaną tu wszystkie elementy, które potrzebne są do zaaranżowania łazienki – począwszy od produktów marek KOŁO, Keramag i Koralle, aż po płytki, armaturę i akcesoria łazienkowe wielu innych firm. salon_w_krakowie_aranzacja_1_tn350.jpgBogata ekspozycja składa się zarówno z poszczególnych modeli kabin, wanien i ceramiki oraz całych rozwiązań aranżacyjnych. Dzięki temu klienci mają ułatwiony wybór zestawu odpowiedniego dla ich łazienki. W salonie prezentowane są wszelkie nowości, które dopiero weszły do oferty firmy, np. kabiny prysznicowe Geo 6 czy linia brodzików Standard Plus. 
 
Salon zachwyca nie tylko ofertą produktową, lecz również koncepcją architektoniczną - kwadratowe pomieszczenie, w które zostały wpisane dwa okręgi, tworzy niepowtarzalny klimat. Na czarnych ścianach wewnętrznego okręgu prezentowane są produkty ceramiczne oraz te, produkowane ze stali. Na zewnętrznym – który dzięki strukturze tynku wygląda jak betonowe bloki – umieszczone zostały rozwiązania prysznicowe.

Miejsce zakupów, miejsce spotkań
salon_w_krakowie_aranzacja_2_tn350.jpgOtwarty na początku czerwca Salon Łazienek KOŁO to nie tylko punkt handlowy, ale też miejsce ciekawych inicjatyw artystycznych oraz spotkań z architektami i projektantami. Wraz z rozpoczęciem działalności salonu, zaprezentowana została pierwsza z planowanych wystaw – ozdobą wnętrza stały się prace nagrodzone w konkursie fotograficznym Sanitec KOŁO „Źródła inspiracji: Wodna pasja”. Klienci salonu mogą także skonsultować się z architektem, a nawet otrzymać projekt całej łazienki z wykorzystaniem produktów Sanitec KOŁO. Dzięki fachowej obsłudze i przejrzystej ekspozycji, wybór odpowiednich produktów jest prawdziwą przyjemnością.

Salon Łazienek KOŁO:
Centrum Handlowe Witek - Kraków-Modlniczka
ul. Handlowców 13
32-085 Modlnica

Sanitec KOŁO Sp. z o.o. jest jedną z największych w Polsce firm z branży wyposażenia łazienek.
W 1993 r. przyłączyła się do międzynarodowej Grupy Sanitec, największego w Europie producenta ceramiki łazienkowej. Sanitec KOŁO posiada zakłady w Kole, Włocławku, Mińsku Mazowieckim oraz w Ozorkowie. Firma zatrudnia ponad 1500 osób.
Sanitec KOŁO jest producentem i dystrybutorem ceramiki łazienkowej, wanien i brodzików akrylowych, hydromasaży, kabin prysznicowych oraz mebli łazienkowych sprzedawanych pod markami KOŁO, KORALLE i KERAMAG. Oferowane wyroby charakteryzuje nowoczesne wzornictwo oraz najwyższa jakość. Spełniają one europejskie standardy jakości, posiadają certyfikaty B i CE
i są produkowane zgodnie z systemami zarządzania jakością (ISO 9001) i środowiskowego (ISO 14001).
Firma otrzymała m.in. tytuł Ogólnopolskiego Lidera Eksportu (2008), Certyfikat Polskiego Produktu Światowego, nagrodę "Wybór Roku" corocznie w latach 2002 – 2008, medal Przyjaciel Integracji oraz tytuł Partner Polsiej Ekologii - przyznany przez Narodową Radę Ekologiczną.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Budowa-Info
Start
Technologie budowlane
Budynki
Wnętrza
Wydarzenia
Architekci
Szukaj
Napisz do nas
Inspiracje
Ogrody zimowe
Archiwum
Logowanie

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
Kolporter RSS