Reynaers Polska Budowlaną Firmą Roku 2008 Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Maciej PrzybylskiFirma Reynaers Polska została uhonorowana przez magazyn „Builder” wyróżnieniem Budowlana Firma Roku 2008. Specjalną nagrodę za skuteczne zarządzanie otrzymał także prezes firmy - Maciej Przybylski. Gala wręczenia nagród odbyła się 17 lutego br. w Hotelu Polonia Palace w Warszawie.

Miesięcznik „Builder” już po raz szósty przyznał nagrody najlepszym firmom, instytucjom i osobom, które działają na rynku budowlanym.
Budowlana Firma Roku, nagroda, którą została uhonorowana firma Reynaers Polska w kategorii Producent, to wyróżnienie przyznawane firmom za dynamiczny rozwój i osiągniętą pozycję na rynku oraz menedżerom tych firm za skuteczne zarządzanie i sukcesy rynkowe. Laureaci nagrody wybierani są przez redakcję i Radę Programową miesięcznika. Otrzymanie nagrody Budowlana Firma Roku jest jednocześnie nominacją do statuetki Polski Herkules w roku następnym.

Prezes Reynaers Polska, Maciej Przybylski został uhonorowany nagrodą specjalną, która jest wyrazem jego wkładu i wartości dla rozwoju firmy w Polsce, zaufania partnerów handlowych i odbiorców. „Bardzo mi miło, że rozwój Reynaers Polska jest zauważany na rynku. Wyniki, które osiągamy, i dzięki którym mogliśmy być nominowani do tego zaszczytnego wyróżnienia, to przede wszystkim rezultat współpracy z naszymi partnerami biznesowymi oraz zaangażowania niepowtarzalnego zespołu jaki mamy w Reynaers”, skomentował przyznanie nagrody Budowlana Firma Roku Maciej Przybylski.

Budowlana Firma Roku to nie jedyne wyróżnienie przyznane Reynaers Polska w ostatnim czasie. Na początku lutego br. miesięcznik „Forbes” ogłosił listę „Diamentów Forbesa” – firm, które najdynamiczniej zwiększały swą wartość w latach 2005-2007. Wśród nich znalazła się Reynaers Polska.
Nagrody przyznane firmie w poprzednich latach to m.in.: Gazele Biznesu Pulsu Biznesu przyznane w latach 2006 i 2007. Doceniane są także inwestycje powstające dzięki produktom i rozwiązaniom stworzonym przez Reynaers. Tytuł Najlepszej Polskiej Inwestycji roku 2008, przyznawany przez „Construction & Investment Journal”, uhonorowano kompleks Marynarska Business Park, który powstał z wykorzystaniem systemów firmy.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Budowa-Info
Start
Technologie budowlane
Budynki
Wnętrza
Wydarzenia
Architekci
Szukaj
Napisz do nas
Inspiracje
Ogrody zimowe
Archiwum
Logowanie

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
Kolporter RSS