Start arrow Wydarzenia arrow e-lotari.pl - zakupy z domowego zacisza
e-lotari.pl - zakupy z domowego zacisza Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
e_lotari_wybor_rolety.jpg

Wzorzyste, pięknie dekorowane rolety marki Lotari były do tej pory dostępne w dobrych sklepach detalicznych. Teraz można je nabyć nie wychodząc z domu – za pośrednictwem nowo otwartego sklepu internetowego na stronie www.e-lotari.pl.

Pod adresem www.e-lotari.pl w szybki i łatwy sposób wybierzemy interesujący nas produkt oraz jego parametry. Rolety Classic, Mini Rolety czy zasłony sznurkowe są teraz w zasięgu jednego kliknięcia myszką. Już nie ma potrzeby wybierania się na długie zakupy. Siedząc wygodnie w fotelu i przyglądając się urządzanemu pomieszczeniu znacznie szybciej podejmiemy trafną decyzję – z marką Lotari nie powinno to stanowić żadnego problemu. Szeroki wybór wzorów, kolorów i faktur tkanin otwiera drogę do pasjonującej przygody designerskiej – możemy teraz ją przeżyć w zaciszu własnego domu.

Kilka kroków do pięknego okna

Intuicyjny i czytelny interfejs e-lotari.pl sprawi, że zaoszczędzimy mnóstwo cennego czasu, który możemy poświęcić na twórcze poszukiwanie własnego stylu. W Menu po lewej stronie ekranu figuruje kompletna oferta marki Lotari. Wchodząc w poszczególne zakładki otrzymujemy informacje o cenach oraz dostępnych rozmiarach. Po wybraniu pożądanej ilości produktu klikamy przycisk „kupuję”, który przenosi użytkownika do zawartości koszyka. Pojawia się podgląd zawierający listę wybranych produktów z przeliczeniem łącznej kwoty do zapłaty. System daje możliwość skorzystania z kilku form płatności. Dostępne opcje to przedpłata, płatność za pobraniem oraz kartą kredytową lub przelew elektroniczny za pośrednictwem systemu platnosci.pl. W drugiej zakładce podajemy dane do wysyłki, natomiast realizacja zamówienia nastąpi w czasie wynoszącym od 12 do 24 godzin. Zakupów w sklepie internetowym e-lotari.pl można dokonywać bez rejestracji – poprzez wypełnienie krótkiego formularza adresowego, jednakże nie umożliwia to dostępu do niektórych udogodnień. Zarejestrowani użytkownicy mogą śledzić status realizacji, historię zamówień a także składać reklamację on-line. Arkusz rejestracji nowych klientów pojawia się po akceptacji wyboru lub możemy go wywołać klikając odnośnik w prawym górnym rogu ekranu.

www.francgardiner.pl
www.e-lotari.pl
Spółka FRANC GARDINER powstała w 2002 roku w Świdnicy. Została założona przez właściciela polskiej firmy FRANC-TEXTIL, Jerzego Franckiewicza, oraz właściciela szwedzkiej firmy GARDINEXPERTEN, Bengta Mauritzsona.
Firma FRANC GARDINER zajmuje się produkcją tradycyjnych rolet tekstylnych, mini rolet, rolet w kasetach oraz handlem roletami bambusowymi, żaluzjami, karniszami, zasłonami flockowanymi i sznurkowymi oraz artykułami do dekoracji okien.
Spółka zdobyła liczne nagrody i wyróżnienia, takie jak „Gazele Biznesu” czy też tytuł „Jakość Roku”. 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Budowa-Info
Start
Technologie budowlane
Budynki
Wnętrza
Wydarzenia
Architekci
Szukaj
Napisz do nas